Om oss

Vi er et grafisk design- og produksjonshus som hjelper deg gjennom hele prosessen fra idé til levering.

Se vår presentasjonsvideo

BK er et moderne grafisk design- og produksjonshus med over 30 års erfaring som tilbyr komplette tjenester innenfor design, emballasje, trykksaker, profilartikler, skilt & dekor og varehotell. Vi hjelper deg gjennom hele prosessen – fra idéutvikling og design til produksjon og levering. Hos oss får du tett oppfølging av medarbeidere med høy kompetanse, og sammen med vår moderne maskinpark sikrer vi at du får et produkt av høy kvalitet.

Et grafisk produksjonshus

Vårt fortrinn er helhetlig leveranse, med fokus på merverdi for våre kunder. Hos oss får du hele leveransen i samme hus, med sømløs logistikk gjennom hele verdikjeden. Vår lidenskap er å finne den beste løsningen for kunden, uavhengig av oppdragets størrelse. Og fordi vi er samlet på ett sted, er det aldri langt mellom avdelingene og ulike fagpersoners spisskompetanse. Vi har med årene blitt større og større og består i dag av over 40 ansatte.

76

Dyktige ansatte

1500000

Årlige trykksaker

13692

Kopper kaffe i 2021

Det er aldri langt mellom avdelingene

Vi har en stor fordel ved at vi har alt samlet under samme tak, og det er aldri langt mellom avdelingene og de ulike fagpersonenes spisskompetanse. Medarbeiderne våre jobber tverrfaglig gjennom å utveksle ideer og tanker. Dermed skaper vi nye løsninger som kommer kundene våre til gode.

Vi er opptatt av miljø og bærekraft

Vi i BK er utrolig stolte av at vi har tatt steget ut og satt stort fokus på miljøet rundt oss. Vi ønsker at bedriften får en renere energi, noe som gjør at vi nå har installert 5000 m2 med solcellepanel. Faktisk så mange som 1604 stk. solcellepaneler. Panelene er montert på taket av de to store byggene BK disponerer på Nordre Fokserød i Sandefjord. Dette gir en maksimal effekt på 537 kWhp, med beregnet årsproduksjon på 430 000 kwh.

Vi kan stolt fortelle at vi har lykkes med å redusere strømforbruket med hele 40%. Utover dette kan vi fortelle at rettede miljøtiltak på en ny og moderne maskinpark har resultert i en reduksjon på bruk av rengjøringsmidler. Fra hele 200 liter pr. måned og ned til kun 25 liter pr. måned! Ny trykkteknologi har også gjort at papirsvinnet er redusert med hele 75%!

Ellers er BK sertifisert med «Miljøfyrtårn», «Svanemerket» samt er medlem av Grønt Punkt.

Svanemerke logoGrønt punkt logoNorsk industri logoMiljøfyrtårn logo

Vi dekker hele Norge

Med hovedkontor i Sandefjord og avdelingskontor i Trondheim og Oslo, har vi mulighet til å bistå kundene våre optimalt til enhver tid. Du finner alltid en "BK´er" i nærheten som gir deg rask og god service.

Menneskene

Vårt talentfulle og erfarne team leverer fantastiske resultater

Ivar J. Moe

Ivar J. Moe

Kunderådgiver

Avdeling: Trondheim

ivar@bk.no+47 926 06 390
Arne Nybo

Arne Nybo

Kunderådgiver

Avdeling: Sandefjord

arne@bk.no+47 907 81330
Eiliv Bleivik

Eiliv Bleivik

Kunderådgiver

Avdeling: Sandefjord

eiliv@bk.no+47 459 59 400
Tonje Anthonsen

Tonje Anthonsen

Kunderådgiver

Avdeling: Sandefjord

tonje@bk.no+47 928 69 662
Carina Svines

Carina Svines

Kunderådgiver

Avdeling: Sandefjord

carina@bk.no+47 928 36 144
Stig E. Pedersen

Stig E. Pedersen

Kunderådgiver

Avdeling: Trondheim

stig@bk.no+47 934 41 941
Pål Henriksen

Pål Henriksen

Kunderådgiver

Avdeling: Sandefjord

paal@bk.no+47 986 19001
Johnny Hafslien

Johnny Hafslien

Kunderådgiver

Avdeling: Sandefjord

johnny@bk.no+47 450 05673
Eiril Roberg

Eiril Roberg

Kunderådgiver

Avdeling: Sandefjord

eiril@bk.no+47 957 88 752
Kristin Larsen

Kristin Larsen

Kunderådgiver

Avdeling: Sandefjord

kristin@bk.no+47 920 72 099
Tom Ivar Arntsen

Tom Ivar Arntsen

Kunderådgiver

Avdeling: Sandefjord

tom@bk.no+47 901 99 083
Ingar Jansen

Ingar Jansen

Kunderådgiver

Avdeling: Sandefjord

ingar@bk.no+47 913 26 530
Jon Lønneberg

Jon Lønneberg

Leder logistikk

Avdeling: Sandefjord

jon@bk.no+47 992 11 995
Per Arne Strandbakken

Per Arne Strandbakken

Kunderådgiver

Avdeling: Sandefjord

pas@bk.no+47 992 11 999
Steinar Børsting

Steinar Børsting

Kunderådgiver

Avdeling: Trondheim

steinar@bk.no+47 913 72 271
Terje Olsen

Terje Olsen

Kunderådgiver

Thomas K. Jørgensen

Thomas K. Jørgensen

Kunderådgiver

Avdeling: Sandefjord

thomas@bk.no+47 930 22 367
Rune Løberg

Rune Løberg

Kunderådgiver

Avdeling: Sandefjord

rune@bk.no+47 934 41 064
Leif Wennberg

Leif Wennberg

Kunderådgiver

Georg Reppe

Georg Reppe

Kunderådgiver

Avdeling: Trondheim

georg@bk.no+47 926 50 007
Jan Nilsen

Jan Nilsen

Kunderådgiver / AD

Avdeling: Sandefjord

jan@bk.no+47 934 45 243
Tone Strømberg

Tone Strømberg

Kreativ leder

Avdeling: Sandefjord

tone@bk.no+47 930 29 566
Bjørn Ivar Erlandsen

Bjørn Ivar Erlandsen

Grafisk designer

Avdeling: Sandefjord

bie@bk.no+47 952 04 671
Marianne S. Høy

Marianne S. Høy

Status: Permisjon

Avdeling: Sandefjord

Robin S. Fritzon

Robin S. Fritzon

Digital designer

Avdeling: Sandefjord

robin@bk.no+47 970 07 009
Kari Mette Kalland

Kari Mette Kalland

Mediegrafiker

Avdeling: Trondheim

kari@bk.no+47 73 84 80 28
Tove Aasrum

Tove Aasrum

Grafisk designer

Avdeling: Sandefjord

tove@bk.no+47 918 81 201
Heidi Teigum

Heidi Teigum

Grafisk designer

Avdeling: Sandefjord

heidi@bk.no+47 926 28 690
Ane Reinert

Ane Reinert

Status: Permisjon

Avdeling: Sandefjord

Kristin Lønset

Kristin Lønset

Grafisk designer

Sissel Engelsen

Sissel Engelsen

Grafisk designer

Avdeling: Trondheim

sissel@bk.no+47 73 84 80 20
Espen A. Ringdal

Espen A. Ringdal

Prepress-/IT-ansvarlig

Avdeling: Sandefjord

espen@bk.no+47 928 44 562
Stian Bentsen

Stian Bentsen

Produksjonsledelse

Avdeling: Sandefjord

stian@bk.no+47 917 90 832
Torgeir Tande

Torgeir Tande

Produksjonsplanlegger

Avdeling: Sandefjord

torgeir@bk.no+47 916 88 830
Trond N. Gundersen

Trond N. Gundersen

Avdelingsleder digitaltrykk

Avdeling: Sandefjord

trond@bk.no+47 905 43 200
Heidi Jansen

Heidi Jansen

Regnskap

Vigdis Tande

Vigdis Tande

Kantineansvarlig

Avdeling: Sandefjord

vigdis@bk.no+47 454 84 199
Kari Gunn M. Tveito

Kari Gunn M. Tveito

Produksjonsmedarbeider

Avdeling: Sandefjord

allmade@bk.no+47 331 13 737
Astrid M. Næss

Astrid M. Næss

Produksjonsmedarbeider

Avdeling: Sandefjord

allmade@bk.no+47 331 13 737
Anthony Jeffrey Seje

Anthony Jeffrey Seje

Produksjonsmedarbeider

Avdeling: Sandefjord

anthony@bk.no+47 462 86 982
Marius Baginskas

Marius Baginskas

Trykker

Avdeling: Sandefjord

Trond Reppesgård

Trond Reppesgård

Trykker

Avdeling: Sandefjord

Geir Ovastrøm

Geir Ovastrøm

Produksjonsmedarbeider

Avdeling: Sandefjord

Albert Surdyk

Albert Surdyk

Produksjonsmedarbeider

Avdeling: Sandefjord

Robert Johanessen

Robert Johanessen

Produksjonsmedarbeider

Avdeling: Sandefjord

Lotte Eckell

Lotte Eckell

Produksjonsmedarbeider

Avdeling: Sandefjord

Kenneth Christensen

Kenneth Christensen

Trykker

Avdeling: Sandefjord

Wenche Granerud

Wenche Granerud

Produksjonsmedarbeider

Avdeling: Sandefjord

Roy Nilsen

Roy Nilsen

Produksjonsmedarbeider

Avdeling: Sandefjord

Gytis Babenskas

Gytis Babenskas

Produksjonsmedarbeider

Avdeling: Sandefjord

Christopher Riis-Christensen

Christopher Riis-Christensen

Produksjonsmedarbeider

Michael Tychesen

Michael Tychesen

Produksjonsmedarbeider

Avdeling: Sandefjord

michael@bk.no+47 413 46 034
Gunn Odalen

Gunn Odalen

Lagermedarbeider

Avdeling: Sandefjord

Trude Louise Aga

Trude Louise Aga

Tekstiltrykker

Avdeling: Sandefjord

Lillian Paulsen

Lillian Paulsen

Administrasjon

Avdeling: Trondheim

lillian@bk.no+47 73 84 80 10
Bjarne Gjevik

Bjarne Gjevik

Digital

Avdeling: Trondheim

bjarne@bk.no+47 971 43 652
Fredrik Nilsen

Fredrik Nilsen

Digital

Avdeling: Trondheim

fredrik@bk.no+47 926 47 817
Svein Junior Floer

Svein Junior Floer

Operatør storformat

Avdeling: Trondheim

svein@bk.no+47 995 86 329
Per Sturla Selnesaunet

Per Sturla Selnesaunet

Avdelingsleder

Avdeling: Trondheim

per@bk.no+47 928 62 198
Øystein Claussen

Øystein Claussen

Avdelingsleder

Avdeling: Trondheim

oystein@bk.no+47 926 23 976
Vibeke Johnsen

Vibeke Johnsen

Ferdiggjøring

Avdeling: Trondheim

Ann Kristin Bergsmyr

Ann Kristin Bergsmyr

Ferdiggjøring

Avdeling: Trondheim

Johnny Hansen

Johnny Hansen

Ferdiggjøring

Avdeling: Sandefjord

Stein Ivar Strand

Stein Ivar Strand

Trykker

Avdeling: Trondheim

Håvar Dalen Ringheim

Håvar Dalen Ringheim

Produksjonsleder

Avdeling: Sandefjord

havar@bk.no+47 464 14473
Kristian Hynne

Kristian Hynne

Produksjonsleder skilt

Avdeling: Sandefjord

kristian@bk.no+47 462 86980
Vidar Hognestad

Vidar Hognestad

Produksjonsmedarbeider

Avdeling: Sandefjord

vidar@bk.no+47 462 86984
Marit Sørum

Marit Sørum

Grafisk Designer

Avdeling: Sandefjord

marit@bk.no+47 41 45 10 60
Robert Barlie

Robert Barlie

Kunderådgiver

Pål B. Johansen

Pål B. Johansen

Kunderådgiver

Beata Surdyk

Beata Surdyk

Produksjonsmedarbeider

Avdeling: Sandefjord

albercik1278@wp.pl938 22 720
Geir Tollefsen

Geir Tollefsen

Lagermedarbeider

Avdeling: Sandefjord

chips@bk.no920 93 508
Tron Skjellerud

Tron Skjellerud

Produksjonsmedarbeider

Avdeling: Sandefjord

troskj59@gmail.com480 97 216
Kine M. Nielsen

Kine M. Nielsen

Backoffice

Avdeling: Sandefjord

kine@bk.no+47 934 93 697
Margarita M. Jøvrum

Margarita M. Jøvrum

Produksjonsmedarbeider

Avdeling: Sandefjord

margarita@bk.no+47 454 89 485
Une M. Due

Une M. Due

Produksjonsmedarbeider

Avdeling: Sandefjord

une@bk.no+47 450 94 039

Våre kunder

Vi er stolte av og glad i våre kunder og den tilliten de gir oss

Vi er stolte av våre samarbeidspartnere

Eiendomsmegler 1 logoBunnpris logoByggern logo

Spørsmål? Ta kontakt, så hjelper vi deg gjerne!

Smilende kvinne som holder en laptop