Hvem er BK?

Hvem er bk?

Vi er et grafisk design- og produksjonshus som hjelper deg gjennom hele prosessen fra idé til levering.

BK er et moderne grafisk design- og produksjonshus med over 30 års erfaring som tilbyr komplette tjenester innenfor trykk, design, emballasje, profilering, nett og mediesalg. Vi hjelper deg gjennom hele prosessen – fra idéutvikling og design til produksjon og levering. Hos oss får du tett oppfølging av medarbeidere med høy kompetanse, og sammen med vår moderne maskinpark sikrer vi at du får et produkt av høy kvalitet.

Et grafisk produksjonshus

Vårt fortrinn er helhetlig leveranse, med fokus på merverdi for våre kunder. Hos oss får du hele leveransen i samme hus, med sømløs logistikk gjennom hele verdikjeden. Vår lidenskap er å finne den beste løsningen for kunden, uavhengig av oppdragets størrelse. Og fordi vi er samlet på ett sted, er det aldri langt mellom avdelingene og ulike fagpersoners spisskompetanse. Vi har med årene blitt større og større og består i dag av over 40 ansatte.

75

Dyktige ansatte

1500000

Årlige trykksaker

9234

Kopper kaffe i år

Alt under samme tak

Det er aldri langt mellom avdelingene

Vi har en stor fordel ved at vi har alt samlet under samme tak, og det er aldri langt mellom avdelingene og de ulike fagpersonenes spisskompetanse. Medarbeiderne våre jobber tverrfaglig gjennom å utveksle ideer og tanker og dermed skape nye løsninger som kommer kundene våre til gode.

Miljøhensyn

Vi er opptatt av miljø og bærekraft

BK var de første i Europa som tok i bruk en trykkmaskin med UV LED-teknologi. Maskinen sørger for trykksaker av ypperste kvalitet med lavere strømforbruk og mindre avfall.
Vi er Svanemerket, Miljøfyrtårn sertifisert, medlem av Grønt Punkt og jobber kontinuerlig med å finne klima- og miljøvennlige løsninger.

Svanemerke logoGrønt punkt logoNorsk industri logoMiljøfyrtårn logo

Trykkpartner blir en del av BK

BK styrker seg med et
sterkt nytt samarbeid

Siden 1992 har Trykkpartner vokst til å bli Midt-Norges største trykkeri, med et av landets aller bredeste og mest allsidige tjenestetilbud. Trykkpartner er lidenskapelig opptatt av trykksaker i alle varianter og formater, og lever for å levere kvalitet og synlighet for bedrifter.

Med felles verdier, kvaliteter og mål fant BK Grafisk og Trykkpartner hverandre i 2019, og BK Gruppen overtok Trykkpartner AS. Som et resultat av dette kan vi nå tilby enda mer kvalitet og et enda større produktutvalg, og styrke vår posisjon i Norge med produksjon både i Sandefjord og Trondheim.

Menneskene
_

Vårt talentfulle og erfarne team leverer fantastiske resultater

Ivar J. Moe

Ivar J. Moe

Kunderådgiver

Avdeling: Trondheim

ivar@bk.no+47 926 06 390
Arne Nybo

Arne Nybo

Kunderådgiver

Avdeling: Sandefjord

arne@bk.no+47 907 81330
Eiliv Bleivik

Eiliv Bleivik

Kunderådgiver

Avdeling: Sandefjord

eiliv@bk.no+47 459 59 400
Tonje Anthonsen

Tonje Anthonsen

Kunderådgiver

Avdeling: Sandefjord

tonje@bk.no+47 928 69 662
Carina Svines

Carina Svines

Kunderådgiver

Avdeling: Sandefjord

carina@bk.no+47 928 36 144
Stig E. Pedersen

Stig E. Pedersen

Kunderådgiver

Avdeling: Trondheim

stig@bk.no+47 934 41 941
Lene A. Wurschmidt

Lene A. Wurschmidt

Kunderådgiver

Avdeling: Sandefjord

lene@bk.no+47 970 39 845
Pål Henriksen

Pål Henriksen

Kunderådgiver

Avdeling: Sandefjord

paal@bk.no+47 986 19001
Johnny Hafslien

Johnny Hafslien

Kunderådgiver

Avdeling: Sandefjord

johnny@bk.no+47 450 05673
Eiril Roberg

Eiril Roberg

Kunderådgiver

Avdeling: Sandefjord

eiril@bk.no+47 957 88 752
Kristin Larsen

Kristin Larsen

Kunderådgiver

Avdeling: Sandefjord

kristin@bk.no+47 920 72 099
Tom Ivar Arntsen

Tom Ivar Arntsen

Kunderådgiver

Avdeling: Sandefjord

tom@bk.no+47 901 99 083
Ingar Jansen

Ingar Jansen

Kunderådgiver

Avdeling: Sandefjord

ingar@bk.no+47 913 26 530
Jon Lønneberg

Jon Lønneberg

Leder logistikk

Avdeling: Sandefjord

jon@bk.no+47 992 11 995
Per Arne Strandbakken

Per Arne Strandbakken

Kunderådgiver

Avdeling: Sandefjord

pas@bk.no+47 992 11 999
Stein Ophus

Stein Ophus

Produktsjef media

Avdeling: Sandefjord

stein@bk.no+47 922 44 181
Steinar Børsting

Steinar Børsting

Kunderådgiver

Avdeling: Trondheim

steinar@bk.no+47 913 72 271
Terje Olsen

Terje Olsen

Kunderådgiver

Thomas K. Jørgensen

Thomas K. Jørgensen

Kunderådgiver

Avdeling: Sandefjord

thomas@bk.no+47 930 22 367
Rune Løberg

Rune Løberg

Kunderådgiver

Avdeling: Sandefjord

rune@bk.no+47 934 41 064
Leif Wennberg

Leif Wennberg

Kunderådgiver

Georg Reppe

Georg Reppe

Kunderådgiver

Avdeling: Trondheim

georg@bk.no+47 926 50 007
Jan Nilsen

Jan Nilsen

Kunderådgiver / AD

Avdeling: Sandefjord

jan@bk.no+47 934 45 243
Tone Strømberg

Tone Strømberg

Kreativ leder

Avdeling: Sandefjord

tone@bk.no+47 930 29 566
Bjørn Ivar Erlandsen

Bjørn Ivar Erlandsen

Grafisk designer

Avdeling: Sandefjord

bie@bk.no+47 952 04 671
Marianne S. Høy

Marianne S. Høy

Grafisk designer

Avdeling: Sandefjord

marianne@bk.no+47 970 19 012
Robin S. Fritzon

Robin S. Fritzon

Digital designer

Avdeling: Sandefjord

robin@bk.no+47 970 07 009
Kari Mette Kalland

Kari Mette Kalland

Mediegrafiker

Avdeling: Trondheim

kari@bk.no+47 73 84 80 28
Tove Aasrum

Tove Aasrum

Grafisk designer

Avdeling: Sandefjord

tove@bk.no+47 918 81 201
Heidi Teigum

Heidi Teigum

Grafisk designer

Avdeling: Sandefjord

heidi@bk.no+47 926 28 690
Ane Reinert

Ane Reinert

Grafisk designer

Avdeling: Sandefjord

ane@bk.no+47 926 28 615
Kristin Lønset

Kristin Lønset

Mediegrafiker

Sissel Engelsen

Sissel Engelsen

Mediegrafiker

Avdeling: Trondheim

sissel@bk.no+47 73 84 80 20
Espen A. Ringdal

Espen A. Ringdal

Prepress-/IT-ansvarlig

Avdeling: Sandefjord

espen@bk.no+47 928 44 562
Stian Bentsen

Stian Bentsen

Produksjonsledelse

Avdeling: Sandefjord

stian@bk.no+47 917 90 832
Torgeir Tande

Torgeir Tande

Produksjonsplanlegger

Avdeling: Sandefjord

torgeir@bk.no+47 916 88 830
Trond N. Gundersen

Trond N. Gundersen

Avdelingsleder digitaltrykk

Avdeling: Sandefjord

trond@bk.no+47 905 43 200
Heidi Jansen

Heidi Jansen

Regnskap

Vigdis Tande

Vigdis Tande

Kantineansvarlig

Avdeling: Sandefjord

vigdis@bk.no+47 454 84 199
Kari Gunn M. Tveito

Kari Gunn M. Tveito

Produksjonsmedarbeider

Avdeling: Sandefjord

allmade@bk.no+47 331 13 737
Astrid M. Næss

Astrid M. Næss

Produksjonsmedarbeider

Avdeling: Sandefjord

allmade@bk.no+47 331 13 737
Anthony Jeffrey Seje

Anthony Jeffrey Seje

Produksjonsmedarbeider

Avdeling: Sandefjord

anthony@bk.no+47 462 86 982
Marius Baginskas

Marius Baginskas

Trykker

Avdeling: Sandefjord

Trond Reppesgård

Trond Reppesgård

Trykker

Avdeling: Sandefjord

Geir Ovastrøm

Geir Ovastrøm

Produksjonsmedarbeider

Avdeling: Sandefjord

Albert Surdyk

Albert Surdyk

Produksjonsmedarbeider

Avdeling: Sandefjord

Robert Johanessen

Robert Johanessen

Produksjonsmedarbeider

Avdeling: Sandefjord

Lotte Eckell

Lotte Eckell

Produksjonsmedarbeider

Avdeling: Sandefjord

Kenneth Christensen

Kenneth Christensen

Trykker

Avdeling: Sandefjord

Wenche Granerud

Wenche Granerud

Produksjonsmedarbeider

Avdeling: Sandefjord

Roy Nilsen

Roy Nilsen

Produksjonsmedarbeider

Avdeling: Sandefjord

Gytis Babenskas

Gytis Babenskas

Produksjonsmedarbeider

Avdeling: Sandefjord

Christopher Riis-Christensen

Christopher Riis-Christensen

Produksjonsmedarbeider

Michael Tychesen

Michael Tychesen

Produksjonsmedarbeider

Avdeling: Sandefjord

michael@bk.no+47 413 46 034
Gunn Odalen

Gunn Odalen

Lagermedarbeider

Avdeling: Sandefjord

Trude Louise Aga

Trude Louise Aga

Tekstiltrykker

Avdeling: Sandefjord

Lillian Paulsen

Lillian Paulsen

Administrasjon

Avdeling: Trondheim

lillian@bk.no+47 73 84 80 10
Bjarne Gjevik

Bjarne Gjevik

Digital

Avdeling: Trondheim

bjarne@bk.no+47 971 43 652
Frode Berg

Frode Berg

Digital

Avdeling: Trondheim

frode@bk.no+47 901 10 886
Fredrik Nilsen

Fredrik Nilsen

Digital

Avdeling: Trondheim

fredrik@bk.no+47 926 47 817
Svein Junior Floer

Svein Junior Floer

Operatør storformat

Avdeling: Trondheim

svein@bk.no+47 995 86 329
Per Sturla Selnesaunet

Per Sturla Selnesaunet

Avdelingsleder

Avdeling: Trondheim

per@bk.no+47 928 62 198
Øystein Claussen

Øystein Claussen

Avdelingsleder

Avdeling: Trondheim

oystein@bk.no+47 926 23 976
Vibeke Johnsen

Vibeke Johnsen

Ferdiggjøring

Avdeling: Trondheim

Ann Kristin Bergsmyr

Ann Kristin Bergsmyr

Ferdiggjøring

Avdeling: Trondheim

Johnny Hansen

Johnny Hansen

Ferdiggjøring

Avdeling: Sandefjord

Frode Pedersen

Frode Pedersen

Sjåfør

Avdeling: Trondheim

+47 402 33 115
Stein Ivar Strand

Stein Ivar Strand

Trykker

Avdeling: Trondheim

Håvar Dalen Ringheim

Håvar Dalen Ringheim

Produksjonsleder

Avdeling: Sandefjord

havar@bk.no+47 464 14473
Kristian Hynne

Kristian Hynne

Produksjonsleder skilt

Avdeling: Sandefjord

kristian@bk.no+47 462 86980
Vidar Hognestad

Vidar Hognestad

Produksjonsmedarbeider

Avdeling: Sandefjord

vidar@bk.no+47 462 86984
Tone Strømberg

Tone Strømberg

Kreativ leder

Avdeling: Sandefjord

tone@bk.no+47 930 29 566
Bjørn Ivar Erlandsen

Bjørn Ivar Erlandsen

Grafisk designer

Avdeling: Sandefjord

bie@bk.no+47 952 04 671
Marianne S. Høy

Marianne S. Høy

Grafisk designer

Avdeling: Sandefjord

marianne@bk.no+47 970 19 012
Robin S. Fritzon

Robin S. Fritzon

Digital designer

Avdeling: Sandefjord

robin@bk.no+47 970 07 009
Kari Mette Kalland

Kari Mette Kalland

Mediegrafiker

Avdeling: Trondheim

kari@bk.no+47 73 84 80 28
Tove Aasrum

Tove Aasrum

Grafisk designer

Avdeling: Sandefjord

tove@bk.no+47 918 81 201
Heidi Teigum

Heidi Teigum

Grafisk designer

Avdeling: Sandefjord

heidi@bk.no+47 926 28 690
Ane Reinert

Ane Reinert

Grafisk designer

Avdeling: Sandefjord

ane@bk.no+47 926 28 615
Kristin Lønset

Kristin Lønset

Mediegrafiker

Sissel Engelsen

Sissel Engelsen

Mediegrafiker

Avdeling: Trondheim

sissel@bk.no+47 73 84 80 20
Jan Nilsen

Jan Nilsen

Kunderådgiver / AD

Avdeling: Sandefjord

jan@bk.no+47 934 45 243
Georg Reppe

Georg Reppe

Kunderådgiver

Avdeling: Trondheim

georg@bk.no+47 926 50 007
Leif Wennberg

Leif Wennberg

Kunderådgiver

Rune Løberg

Rune Løberg

Kunderådgiver

Avdeling: Sandefjord

rune@bk.no+47 934 41 064
Thomas K. Jørgensen

Thomas K. Jørgensen

Kunderådgiver

Avdeling: Sandefjord

thomas@bk.no+47 930 22 367
Terje Olsen

Terje Olsen

Kunderådgiver

Steinar Børsting

Steinar Børsting

Kunderådgiver

Avdeling: Trondheim

steinar@bk.no+47 913 72 271
Stein Ophus

Stein Ophus

Produktsjef media

Avdeling: Sandefjord

stein@bk.no+47 922 44 181
Per Arne Strandbakken

Per Arne Strandbakken

Kunderådgiver

Avdeling: Sandefjord

pas@bk.no+47 992 11 999
Kristin Larsen

Kristin Larsen

Kunderådgiver

Avdeling: Sandefjord

kristin@bk.no+47 920 72 099
Eiril Roberg

Eiril Roberg

Kunderådgiver

Avdeling: Sandefjord

eiril@bk.no+47 957 88 752
Johnny Hafslien

Johnny Hafslien

Kunderådgiver

Avdeling: Sandefjord

johnny@bk.no+47 450 05673
Pål Henriksen

Pål Henriksen

Kunderådgiver

Avdeling: Sandefjord

paal@bk.no+47 986 19001
Stig E. Pedersen

Stig E. Pedersen

Kunderådgiver

Avdeling: Trondheim

stig@bk.no+47 934 41 941
Carina Svines

Carina Svines

Kunderådgiver

Avdeling: Sandefjord

carina@bk.no+47 928 36 144
Eiliv Bleivik

Eiliv Bleivik

Kunderådgiver

Avdeling: Sandefjord

eiliv@bk.no+47 459 59 400
Vidar Hognestad

Vidar Hognestad

Produksjonsmedarbeider

Avdeling: Sandefjord

vidar@bk.no+47 462 86984
Kristian Hynne

Kristian Hynne

Produksjonsleder skilt

Avdeling: Sandefjord

kristian@bk.no+47 462 86980
Håvar Dalen Ringheim

Håvar Dalen Ringheim

Produksjonsleder

Avdeling: Sandefjord

havar@bk.no+47 464 14473
Stein Ivar Strand

Stein Ivar Strand

Trykker

Avdeling: Trondheim

Frode Pedersen

Frode Pedersen

Sjåfør

Avdeling: Trondheim

+47 402 33 115
Johnny Hansen

Johnny Hansen

Ferdiggjøring

Avdeling: Sandefjord

Ann Kristin Bergsmyr

Ann Kristin Bergsmyr

Ferdiggjøring

Avdeling: Trondheim

Vibeke Johnsen

Vibeke Johnsen

Ferdiggjøring

Avdeling: Trondheim

Øystein Claussen

Øystein Claussen

Avdelingsleder

Avdeling: Trondheim

oystein@bk.no+47 926 23 976
Per Sturla Selnesaunet

Per Sturla Selnesaunet

Avdelingsleder

Avdeling: Trondheim

per@bk.no+47 928 62 198
Svein Junior Floer

Svein Junior Floer

Operatør storformat

Avdeling: Trondheim

svein@bk.no+47 995 86 329
Fredrik Nilsen

Fredrik Nilsen

Digital

Avdeling: Trondheim

fredrik@bk.no+47 926 47 817
Frode Berg

Frode Berg

Digital

Avdeling: Trondheim

frode@bk.no+47 901 10 886
Bjarne Gjevik

Bjarne Gjevik

Digital

Avdeling: Trondheim

bjarne@bk.no+47 971 43 652
Michael Tychesen

Michael Tychesen

Produksjonsmedarbeider

Avdeling: Sandefjord

michael@bk.no+47 413 46 034
Christopher Riis-Christensen

Christopher Riis-Christensen

Produksjonsmedarbeider

Gytis Babenskas

Gytis Babenskas

Produksjonsmedarbeider

Avdeling: Sandefjord

Roy Nilsen

Roy Nilsen

Produksjonsmedarbeider

Avdeling: Sandefjord

Wenche Granerud

Wenche Granerud

Produksjonsmedarbeider

Avdeling: Sandefjord

Kenneth Christensen

Kenneth Christensen

Trykker

Avdeling: Sandefjord

Lotte Eckell

Lotte Eckell

Produksjonsmedarbeider

Avdeling: Sandefjord

Robert Johanessen

Robert Johanessen

Produksjonsmedarbeider

Avdeling: Sandefjord

Albert Surdyk

Albert Surdyk

Produksjonsmedarbeider

Avdeling: Sandefjord

Geir Ovastrøm

Geir Ovastrøm

Produksjonsmedarbeider

Avdeling: Sandefjord

Trond Reppesgård

Trond Reppesgård

Trykker

Avdeling: Sandefjord

Marius Baginskas

Marius Baginskas

Trykker

Avdeling: Sandefjord

Anthony Jeffrey Seje

Anthony Jeffrey Seje

Produksjonsmedarbeider

Avdeling: Sandefjord

anthony@bk.no+47 462 86 982
Astrid M. Næss

Astrid M. Næss

Produksjonsmedarbeider

Avdeling: Sandefjord

allmade@bk.no+47 331 13 737
Kari Gunn M. Tveito

Kari Gunn M. Tveito

Produksjonsmedarbeider

Avdeling: Sandefjord

allmade@bk.no+47 331 13 737
Trond N. Gundersen

Trond N. Gundersen

Avdelingsleder digitaltrykk

Avdeling: Sandefjord

trond@bk.no+47 905 43 200
Torgeir Tande

Torgeir Tande

Produksjonsplanlegger

Avdeling: Sandefjord

torgeir@bk.no+47 916 88 830
Stian Bentsen

Stian Bentsen

Produksjonsledelse

Avdeling: Sandefjord

stian@bk.no+47 917 90 832
Espen A. Ringdal

Espen A. Ringdal

Prepress-/IT-ansvarlig

Avdeling: Sandefjord

espen@bk.no+47 928 44 562
Trude Louise Aga

Trude Louise Aga

Tekstiltrykker

Avdeling: Sandefjord

Gunn Odalen

Gunn Odalen

Lagermedarbeider

Avdeling: Sandefjord

Jon Lønneberg

Jon Lønneberg

Leder logistikk

Avdeling: Sandefjord

jon@bk.no+47 992 11 995
Lillian Paulsen

Lillian Paulsen

Administrasjon

Avdeling: Trondheim

lillian@bk.no+47 73 84 80 10
Vigdis Tande

Vigdis Tande

Kantineansvarlig

Avdeling: Sandefjord

vigdis@bk.no+47 454 84 199
Heidi Jansen

Heidi Jansen

Regnskap

Ingar Jansen

Ingar Jansen

Kunderådgiver

Avdeling: Sandefjord

ingar@bk.no+47 913 26 530
Arne Nybo

Arne Nybo

Kunderådgiver

Avdeling: Sandefjord

arne@bk.no+47 907 81330
Ivar J. Moe

Ivar J. Moe

Kunderådgiver

Avdeling: Trondheim

ivar@bk.no+47 926 06 390
Tom Ivar Arntsen

Tom Ivar Arntsen

Kunderådgiver

Avdeling: Sandefjord

tom@bk.no+47 901 99 083
Lene A. Wurschmidt

Lene A. Wurschmidt

Kunderådgiver

Avdeling: Sandefjord

lene@bk.no+47 970 39 845
Tonje Anthonsen

Tonje Anthonsen

Kunderådgiver

Avdeling: Sandefjord

tonje@bk.no+47 928 69 662
No items found.

Våre kunder
_

Vi er stolte av våre samarbeidspartnere

Vi er stolte av og glad i våre kunder og den tilliten de gir oss.

Eiendomsmegler 1 logoBunnpris logoByggern logo

Spørsmål? Ta kontakt, så hjelper vi deg gjerne

Smilende kvinne som holder en laptop