Kontakt oss

Trenger du hjelp til ditt prosjekt eller har noen spørsmål? Ta kontakt, så hjelper vi deg gjerne.

Midt-/Nord-Norge
_

Tungasletta 7
7047 Trondheim, Norge
+47 73 84 80 10
firmapost@trykkpartner.no

Sør-Norge
_

Nordre Fokserød 13
3241 Sandefjord, Norge
+47 33 48 59 00
kontakt@bk.no

Mølleparken 4
0459 Oslo, Norge
+47 33 48 59 00
kontakt@bk.no

Kontaktpersoner

Trykk eller ta musepekeren over de ansatte for å se kontaktinformasjon

Tone Strømberg

Tone Strømberg

Kreativ leder

Avdeling: Sandefjord

tone@bk.no+47 930 29 566
Jan Nilsen

Jan Nilsen

Kunderådgiver / AD

Avdeling: Sandefjord

jan@bk.no+47 934 45 243
Rune Løberg

Rune Løberg

Kunderådgiver

Avdeling: Sandefjord

rune@bk.no+47 934 41 064
Per Arne Strandbakken

Per Arne Strandbakken

Kunderådgiver

Avdeling: Sandefjord

pas@bk.no+47 992 11 999
Ingar Jansen

Ingar Jansen

Kunderådgiver

Avdeling: Sandefjord

ingar@bk.no+47 913 26 530
Ivar J. Moe

Ivar J. Moe

Kunderådgiver

Avdeling: Trondheim

ivar@bk.no+47 926 06 390
Tom Ivar Arntsen

Tom Ivar Arntsen

Kunderådgiver

Avdeling: Sandefjord

tom@bk.no+47 901 99 083
Carina Svines

Carina Svines

Kunderådgiver

Avdeling: Sandefjord

carina@bk.no+47 928 36 144
Pål B. Johansen

Pål B. Johansen

Kunderådgiver

Arne Nybo

Arne Nybo

Kunderådgiver

Avdeling: Sandefjord

arne@bk.no+47 907 81330
Jon Lønneberg

Jon Lønneberg

Leder logistikk

Avdeling: Sandefjord

jon@bk.no+47 992 11 995

x

x

x

x

x