Kontakt oss

Trenger du hjelp til ditt prosjekt eller har noen spørsmål? Ta kontakt, så hjelper vi deg gjerne.

Midt-/Nord-Norge
_

Tungasletta 7
7047 Trondheim, Norge
+47 73 84 80 10
firmapost@bk.no

Sør-Norge
_

Nordre Fokserød 13
3241 Sandefjord, Norge
+47 33 48 59 00
kontakt@bk.no

Mølleparken 4
0459 Oslo, Norge
+47 33 48 59 00
kontakt@bk.no

Menneskene

Vårt talentfulle og erfarne team leverer fantastiske resultater

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Ivar J. Moe
Ivar J. Moe

Leder BK Trykkpartner

Avdeling: Trondheim

ivar@bk.no+47 926 06 390
Arne Nybo
Arne Nybo

Leder BK Dekorima

Avdeling: Sandefjord

arne@bk.no+47 907 81 330
Eiliv Bleivik
Eiliv Bleivik

Driftsleder BK Grafisk

Avdeling: Sandefjord

eiliv@bk.no+47 459 59 400
Pål Henriksen
Pål Henriksen

Kunderådgiver

Avdeling: Sandefjord

paal@bk.no+47 986 19 001
Johnny Hafslien
Johnny Hafslien

Kunderådgiver

Avdeling: Sandefjord/Oslo

johnny@bk.no+47 450 05 673
Eiril Roberg
Eiril Roberg

KS/HMS ansvarlig

Avdeling: Sandefjord

eiril@bk.no+47 957 88 752
Kristin Larsen
Kristin Larsen

Kunderådgiver

Avdeling: Sandefjord

kristin@bk.no+47 920 72 099
Tom Ivar Arntsen
Tom Ivar Arntsen

Kunderådgiver

Avdeling: Sandefjord

tom@bk.no+47 901 99 083
Ingar Jansen
Ingar Jansen

Leder BK Grafisk

Avdeling: Sandefjord

ingar@bk.no+47 913 26 530
Jon Lønneberg
Jon Lønneberg

Leder BK Logistikk

Avdeling: Sandefjord

jon@bk.no+47 992 11 995
Per Arne Strandbakken
Per Arne Strandbakken

Salg- og markedsansvarlig BK Grafisk

Avdeling: Sandefjord

pas@bk.no+47 992 11 999
kjekk
Steinar Børsting
Steinar Børsting

Kunderådgiver

Avdeling: Trondheim

steinar@bk.no+47 913 72 271
Terje Olsen
Terje Olsen

Kunderådgiver

Thomas K. Jørgensen
Thomas K. Jørgensen

Kunderådgiver

Avdeling: Sandefjord

thomas@bk.no+47 930 22 367
Rune Løberg
Rune Løberg

Kunderådgiver

Avdeling: Sandefjord

rune@bk.no+47 934 41 064
Georg Reppe
Georg Reppe

Kunderådgiver

Avdeling: Trondheim

georg@bk.no+47 926 50 007
Jan Nilsen
Jan Nilsen

Kunderådgiver / AD

Avdeling: Sandefjord

jan@bk.no+47 934 45 243
Tone Strømberg
Tone Strømberg

Kreativ leder

Avdeling: Sandefjord

tone@bk.no+47 930 29 566
Designer
Bjørn Ivar Erlandsen
Bjørn Ivar Erlandsen

Grafisk designer

Avdeling: Sandefjord

bie@bk.no+47 952 04 671
Kari Mette Kalland
Kari Mette Kalland

Grafisk Designer

Avdeling: Trondheim

kari@bk.no+47 73 84 80 28
Tove Aasrum
Tove Aasrum

Grafisk designer

Avdeling: Sandefjord

tove@bk.no+47 918 81 201
Heidi Teigum
Heidi Teigum

Grafisk designer

Avdeling: Sandefjord

heidi@bk.no+47 926 28 690
Kristin Lønset
Kristin Lønset

Grafisk designer

Sissel Engelsen
Sissel Engelsen

Grafisk designer

Avdeling: Trondheim

sissel@bk.no+47 73 84 80 20
Espen A. Ringdal
Espen A. Ringdal

Prepress

Avdeling: Sandefjord

espen@bk.no+47 928 44 562
Stian Bentsen
Stian Bentsen

Produksjonsledelse

Avdeling: Sandefjord

stian@bk.no+47 917 90 832
Torgeir Tande
Torgeir Tande

Produksjonsleder BK Grafisk

Avdeling: Sandefjord

torgeir@bk.no+47 916 88 830
Trond N. Gundersen
Trond N. Gundersen

Avdelingsleder digitaltrykk

Avdeling: Sandefjord

trond@bk.no+47 905 43 200
Heidi Jansen
Heidi Jansen

Regnskap

Kari Gunn M. Tveito
Kari Gunn M. Tveito

Produksjonsmedarbeider

Avdeling: Sandefjord

allmade@bk.no+47 331 13 737
Astrid M. Næss
Astrid M. Næss

Tekstiltrykk

Avdeling: Sandefjord

allmade@bk.no+47 331 13 737
Anthony Jeffrey Seje
Anthony Jeffrey Seje

Produksjonsmedarbeider

Avdeling: Sandefjord

anthony@bk.no+47 462 86 982
Marius Baginskas
Marius Baginskas

Trykker

Avdeling: Sandefjord

Trond Reppesgård
Trond Reppesgård

Digitaltrykk

Avdeling: Sandefjord

Albert Surdyk
Albert Surdyk

Produksjonsmedarbeider

Avdeling: Sandefjord

Robert Johanessen
Robert Johanessen

Produksjonsmedarbeider

Avdeling: Sandefjord

Lotte Eckell
Lotte Eckell

Produksjonsmedarbeider

Avdeling: Sandefjord

Kenneth Christensen
Kenneth Christensen

Trykker

Avdeling: Sandefjord

Wenche Granerud
Wenche Granerud

Produksjonsmedarbeider

Avdeling: Sandefjord

Roy Nilsen
Roy Nilsen

Produksjonsmedarbeider

Avdeling: Sandefjord

Gytis Babenskas
Gytis Babenskas

Produksjonsmedarbeider

Avdeling: Sandefjord

Christopher Riis-Christensen
Christopher Riis-Christensen

Produksjonsmedarbeider

Michael Tychesen
Michael Tychesen

Produksjonsmedarbeider

Avdeling: Sandefjord

michael@bk.no+47 413 46 034
Gunn Odalen
Gunn Odalen

Lagermedarbeider

Avdeling: Sandefjord

Trude Louise Aga
Trude Louise Aga

Tekstiltrykker

Avdeling: Sandefjord

Lillian Paulsen
Lillian Paulsen

Administrasjon

Avdeling: Trondheim

lillian@bk.no+47 73 84 80 10
Bjarne Gjevik
Bjarne Gjevik

Digital

Avdeling: Trondheim

bjarne@bk.no+47 971 43 652
Fredrik Nilsen
Fredrik Nilsen

Digital

Avdeling: Trondheim

fredrik@bk.no+47 926 47 817
Svein Junior Floer
Svein Junior Floer

Operatør storformat

Avdeling: Trondheim

svein@bk.no+47 995 86 329
Per Sturla Selnesaunet
Per Sturla Selnesaunet

Avdelingsleder Storformat

Avdeling: Trondheim

per@bk.no+47 928 62 198
Øystein Claussen
Øystein Claussen

Avdelingsleder Ferdiggjøring

Avdeling: Trondheim

oystein@bk.no+47 926 23 976
Ann Kristin Bergsmyr
Ann Kristin Bergsmyr

Ferdiggjøring

Avdeling: Trondheim

Johnny Hansen
Johnny Hansen

Ferdiggjøring

Avdeling: Sandefjord

Stein Ivar Strand
Stein Ivar Strand

Trykker

Avdeling: Sandefjord

Håvar Dalen Ringheim
Håvar Dalen Ringheim

Produksjonsleder print- og folieavdelingen

Avdeling: Sandefjord

havar@bk.no+47 464 14473
Kristian Hynne
Kristian Hynne

Produksjonsleder skilt

Avdeling: Sandefjord

kristian@bk.no+47 462 86980
Vidar Hognestad
Vidar Hognestad

Produksjonsmedarbeider

Avdeling: Sandefjord

vidar@bk.no+47 462 86984
Marit Sørum
Marit Sørum

Grafisk Designer

Avdeling: Sandefjord

marit@bk.no+47 41 45 10 60
Beata Surdyk
Beata Surdyk

Produksjonsmedarbeider

Avdeling: Sandefjord

albercik1278@wp.pl938 22 720
Geir Tollefsen
Geir Tollefsen

Lagermedarbeider

Avdeling: Sandefjord

chips@bk.no920 93 508
Margarita M. Jøvrum
Margarita M. Jøvrum

Produksjonsmedarbeider

Avdeling: Sandefjord

margarita@bk.no+47 454 89 485
Une M. Due
Une M. Due

Produksjonsmedarbeider

Avdeling: Sandefjord

une@bk.no+47 450 94 039
Arne Rian
Arne Rian

Kunderådgiver

Egil Hågensen
Egil Hågensen

Nettbutikk/logistikk

Avdeling: Sandefjord

egil@bk.no+47 928 82 641
Rune Krugerud
Rune Krugerud

Produksjonsmedarbeider

Avdeling: Sandefjord

Glenn Thomas Taanevig
Glenn Thomas Taanevig

Kunderådgiver

Kine M. Kulseng
Kine M. Kulseng

Leder backoffice

Avdeling: Sandefjord

kine@bk.no+47 934 93 697
Mikael W. Larsen
Mikael W. Larsen

Digital Designer

Avdeling: Sandefjord

mikael@bk.no+47 991 08 553
Marian B. Engen
Marian B. Engen

Salgskoordinator backoffice

Avdeling: Sandefjord

marian@bk.no+47 406 09 758
Eirik H. Nilsen
Eirik H. Nilsen

Backoffice

Avdeling: Sandefjord

eirik@bk.no+4745470772
Tina C. Henriksen
Tina C. Henriksen

Produksjonsmedarbeider

Avdeling: Sandefjord

tina@bk.no
Hilde T. Skorge
Hilde T. Skorge

Kunderådgiver

Avdeling: Sandefjord

hilde@bk.no+47 900 45 190
Mona Istre
Mona Istre

Kunderådgiver

Avdeling: Sandefjord

mona@bk.no+47 905 45 335
Heidi Tørresdal
Heidi Tørresdal

Grafisk designer

x

x

x